Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Program „Jesteśmy Razem” - Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku

by pomagać mieszkańcom miasta

Rybnik. Miasto z ikrą Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarium

Czwartek 24 maja 2018

Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Narzędzia

czcionka: domyślna | średnia | duża | kontrast Zmień kontrast

Program „Jesteśmy Razem”

logo

Skierowany do 25 osób niepełnosprawnych posiadających umiarkowany bądź znaczny stopień niepełnosprawności oraz osób z niepełnosprawnościami sprężonymi. W ramach udziału w programie pracować się będzie nad aktywizacją społeczno – zawodową, planowany jest udział w grupie wsparcia, wyjazd rehabilitacyjno - uspołeczniający, wsparcie specjalistów i praca socjalna oparta na indywidualnej ścieżce reintegracji uwzględniającej potrzeby uczestników.

 

 

Artykuły

 • Spotkania grup wsparcia w toku

  23.092016

  W ramach Programu Integracji Społeczno – Zawodowej ,,Jesteśmy Razem’’ uczestnicy projektu mieli możliwość podjęcia rozmów dotyczących problemów niepełnosprawnych na terenie Rybnika.

  Więcej: Spotkania grup wsparcia w toku
 • Wakacyjny grill za nami

  23.092016

  Uczestnicy Projektu wspólnie spędzili czas przy ognisku…

   

  W czerwcu  grupa Programu Integracji Społeczno – Zawodowej ,,Jesteśmy Razem’’ i Indywidualnego Programu Wychodzenia z Bezdomności dla Kobiet” wzięła udział w grillu integracyjnym na terenie nadleśnictwa Rybnik w dzielnicy Rybnik  Paruszowiec. Spotkanie miało charakter integracyjno- rekreacyjny. Wspólne rozpalanie ogniska i przygotowywanie poczęstunku wpłynęło na zmianę postrzegania uczestników własnych problemów i deficytów a pozytywna energia jaka się wytworzyła za sprawą samych uczestników spotkania udzieliła się nie tylko uczestnikom ale i animatorom grup.

  Więcej: Wakacyjny grill za nami
 • TRADYCYJNA WIELKANOC…

  24.032016

  W ramach Programu Integracji Społecznej i Zawodowej „Jesteśmy Razem” zorganizowano zajęcia, które miały na celu przybliżyć temat tradycyjnych Świąt Wielkanocnych.

  Więcej: TRADYCYJNA WIELKANOC…
Strona 1 | Strona 2 |

Kontakt

Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku
44-200 Rybnik, ul. Żużlowa 25,
tel.: (32) 42-211-11
email: ops@opsrybnik.pol.pl

Pozostałe informacje


Strona Przyjazna Niewidomym
Serwis http://opsrybnik.nazwa.pl spełnia wytyczne o dostępności WAI: A (WCAG 1.0 Priorytet 1) oraz Section 508.
2018 Copyright by OPS Rybnik
Agencja IArt